دزدگیر خانه - خرید دزدگیر هوشمند برای خانه - دزدگیر خانه بی سیم امن

امروزه سامانه‌ی هوشمند سازی حتی به منازل و دزدگیر خانه هم رسیده است و با استفاده از آن می‌توان گرمایش ، سرمایش و حتی روشنایی خانه را با استفاده از این سامانه به صورت هوشمند تعریف کرد . انواع دزدگیر هوشمند یکی از جدیدترین امکانات سامانه‌ ی هوشمند سازی منازل است . برای جلوگیری از سرقت از منازل، این روزها اکثر خانه‌ها اکثر منازل اقدام به نصب دزدگیر هوشمند می‌کنند . سامانه‌های هوشمند سازی منازل شامل اقلامی از قبیل قفل برقی، درب‌های ضد سرقت ، سیستم اعلام سرقت و دزدگیرهای هوشمند هستند . سیستم‌های دزدگیر هوشمند در نقاط مختلفی از خانه نصب می‌شوند. این نقاط توسط سنسورهای مختلف کنترل می‌شوند و در صورتی که شخصی به صورت غیر مجاز بخواهد وارد شود، به صاحب خانه و سیستم امنیتی اعلام می‌کنند . دزدگیرهای هوشمند را به شکل‌ها و انواع مختلف و متفاوتی قابل تعریف هستند .

سیستم دزدگیر بی سیم انسی

امکانات و مزایای دزدگیر خانه هوشمند بی سیم


دزدگیرهای هوشمند خانگی مجهز به سناریوی شبیه سازی حضور در خانه هستند . این دزدگیر ها همچنین امکان روشن و خاموش کردن سیستم را از طریق موبایل برای شما فراهم کنند . این دزدگیرها امکان این را دارند که در صورت شکسته شدن هر یک از شیشه‌ های منزل آن را تشخیص و اعلام کنند . در صورت تشخیص موارد غیر عادی می‌توانند این موارد را به گوشی تلفن همراه شما ، پیامک کنند . این سیستم‌ ها از تکنولوژی مادون قرمز برای تشخیص حرکت افراد استفاده می‌ کنند .
این سیستم‌ حفاظتی را به عنوان نقاط کنترل تعریف کرده و در آن نقاط سنسور نصب می‌کنند. تعداد این نقاط برای این سیستم‌ها محدودیتی ندارد و بسته به نظر متقاضی است . البته بدیهی است هرچقدر این نقاط بیشتر باشند، حساسیت و دقت دزدگیر هوشمند خانگی بیشتر خواهد بود .
مشکل قطع برق امروزه در سیستم دزدگیر خانه حل شده است و این سیستم‌ها حتی در صورت قطع برق نیز از طریق باتری به کار خود ادامه می‌دهند. نحوه‌ی خاموش کردن دزدگیر خانه برای صاحب خانه می‌تواند از طریق وارد کردن رمز عبور و یا استفاده از کارت باشد. بسیاری از دزدگیرهای هوشمند منازل برنامه‌ای را روی گوشی صاحب خانه نصب می‌کنند و صاحب منزل می‌تواند از طریق آن دزدگیر خانه را خاموش و روشن کند و یا تنظیمات لازم روی دزدگیر خانه را انجام دهد .
دزدگیر خانه انواع مختلفی شامل ، دزدگیر تنها در خانه ، دزدگیر خواب و دزدگیر مسافرت است . هر کدام از این دزدگیرها کاربردهای متفاوتی با توجه به نیاز مشتری دارند و صاحب خانه با توجه به شرایط و نیازهای خود و همچنین میزان هزینه، می‌توان هر کدام را انتخاب نماید .

سفارش دزدگیر خانه هوشمند

 

مطالب مرتبط

همکاری با شهر هوشمند گیلسا
راه های ارتباطی با ما