گارانتی قابل اطمینان

مجموعه شهر هوشمند گیلسا تمام تلاش خود را در جلب رضایت مشتریان ، رعایت حقوق مصرف آن¬ها و مشتری مداری انجام می نماید ، به همین منظور تمام محصولات خود را با گارانتی 18 ماهه تعویض ارائه نموده و جهت اخذ کیفیت بالا و مطابقت با استانداردهای موجود ، قطعات الکترونیکی مورد نیاز در طراحی تجهیزات را به طور مستقیم و بدون واسطه از منابع معتبر تهیه و تأمین می نماید که پس از تست و بررسی از سوی متخصصین کنترل کیفی ، اقدام به تولید محصولات نموده است . لذا جهت کسب اطمینان و اعتماد مشتریان ، محصول نهایی از سوی کارشناسان با تجربه در این حوزه در روندهای متوالی کنترل کیفی و فنی انجام می پذیرد .

قیمت رقابتی

این مجموعه با توجه به شرایط اقتصادی کنونی ، افزایش نرخ ارز ، دشواری در ثبت سفارشات و ورود کالا ، ضمن بکارگیری از کارکنان متخصص در این حوزه ، نهایت تلاش خود را جهت کاهش قیمت محصولات معطوف داشته است و همواره سعی نموده تا داشتن خانه هوشمند ، از رویا به واقعیت مبدل شود . همواره همه بتوانند با طیف وسیعی از محصولات این مجموعه ، خانه هوشمند داشته باشند .

پشتیبانی فنی

ارائه خدمات با کیفیت تر ، مسئولیت پذیری و پاسخگویی به موقع نیز جزء اهداف اولیه این شرکت در نظر گرفته شده است . پاسخگویی به نکات فنی و راه اندازی و رفع هرگونه اشکال در سیستم به صورت تمام وقت در تمامی ساعات و روزهای هفته ، گیلسا را نسبت به دیگر رقبا پیشتاز داشته است . همچنان این شرکت سعی خواهد کرد تا قبل از خرید ، پاسخگوی تمامی پرسش‌های کاربران باشد تا انجام یک خرید در کمال آگاهی طرفین انجام گیرد و مشتریان ما با اطمینان و آرامش خاطر 100% محصولات را خریداری کنند .

تجربه کاریتون با شهر هوشمند گیلسا چطور بود ؟


مشتریان ما


همکاری با ما

بی صبرانه منتظر شروع یک همکاری سازنده با شما هستیم. در اولین فرصت با شما تماس خواهیم گرفت.