قوانین و مقرراتماده 1- تعاریف و اصطلاحات
اصطلاحاتی که در این قوانین به کار رفته است دارای معانی زیر میباشد:
1-1شرکت: شرکت شهر هوشمند گیل سا که در زمینه BMS فعالیت میکند.
2-1مستر اسمارت: اپلیکیشن سیستم هوشمندسازی ساختمان 
3-1 کاربر: شخص حقیقی یا حقوقی است که از طریق اینترنت به اپلیکیشن متصل و از امکانات نرم افزار بهره مند میشود.
4-1 حساب کاربری: حسابی است که اشخاص برای استفاده از امکانات نرم افزار در اپلیکیشن mrsmart ایجاد کرده اند.
5-1 اطلاعات محرمانه: اطلاعاتی که توسط کاربران در اختیار اپلیکیشن قرار داده میشود اعم از اطلاعاتی که به صورت مستقیم از سوی کاربران وارد می شود و همچنین اطلاعاتی که به صورت خودکار و در نتیجه بهره برداری از نرم افزار در اختیار شرکت قرار داده میشود.

ماده 2- حساب کاربری
1-2- کاربران با ثبت نام در app قوانین و مقررات جاری را به صورت کامل مطالعه کرده و با اطلاع کامل از شرایط و معانی، آن را پذیرفته اند. این قوانین و مقررات ممکن است در طول زمان تغییر کند و بنا بر این استفاده مستمر کاربران از اپلیکیشن به معنی پذیرش هرگونه تغییر در قوانین و مقررات آن است.
2-2- برای استفاده از نرم افزار لازم است که هر کاربر یک حساب کاربری در اپلیکیشن بسازد. 
3-2- کاربران میپذیرند اطلاعات خواسته شده را به صورت صحیح و به روز در اپلیکیشن وارد کنند و مسئول عدم صحت اطلاعات اعلام شده شخص کاربران میباشند. در صورت اثبات خلاف این موضوع، شرکت مجاز به پیگیری قضایی و قانونی ترد مراجع ذیصلاح میباشد.
4-2- کاربران متعهد میگردند که صرفاً با شماره تلفن همراه متعلق به خود نسبت به ثبت نام در اپلیکیشن اقدام نمایند. در غیر اینصورت در برابر شخص ذینفع صاحب شماره همراه تماماً مسئول بوده و شرکت به محض آگاهی از این موضوع نسبت به لغو عضویت کاربر مذکور اقدام خواهد نمود.
5-2- هر شخص با توجه به مدارک هویتی تنها میتواند یک حساب کاربری به عنوان کاربر در اپلیکیشن داشته باشد. در صورتیکه شرکت اطلاع یابد که به نام یک شخص اعم از حقیقی یا حقوقی حسابهای کاربری متعدد وجود دارد، شرکت مجاز خواهد بود نسبت به قطع خدمات و غیرفعال نمودن حسابهای کاربری مذکور اقدام نماید.
6-2- مسئولیت همه فعالیتهایی که از طریق حساب کاربری اشخاص حقیقی و یا حقوقی در اپلیکیشن انجام میشود به عهده کاربران است. بنابراین مسئولیت متقاضیان غیر از کاربر نیز، که از حساب کاربری او استفاده مینمایند، کاملاً متوجه خود کاربر میباشد.
7-2- مسئولیت حفظ امنیت اطلاعات حساب کاربری از جمله نام کاربری و رمز عبور به عهده کاربران است. در صورت مفقود شدن یا سرقت اطلاعات حساب کاربری، کاربر مذکور موظف است در اسرع وقت موضوع را به اطلاع شرکت برساند. بدیهی است تا زمانی که اطلاع رسانی به شرکت انجام نشده است، مسئولیت همه فعالیتهایی که از طریق حساب کاربری مذکور انجام شده و می شود به عهده وی خواهد بود.
8-2- کاربران حق ندارند به اشخاص حقیقی و حقوقی دیگر اجازه استفاده از حساب کاربری خود را بدهند یا حساب خود را به شخص حقیقی یا حقوقی دیگری منتقل کنند. در مورد کاربر شخص حقوقی نیز، مسئولیتهای قانونی بهره برداری از اپلیکیشن متوجه مدیران مجموعه های مذکور خواهد بود.

ماده 3- استفاده از اپلیکیشن
1-3- کاربران میپذیرند که شرکت ممکن است از ارسال پیامک، ایمیل و یا Notification Push به عنوان راه ارتباطی شرکت با وی استفاده کند. کاربران میتوانند درخواست کنند که ارسال این پیامها قطع شود اما می پذیرند که با انصراف از دریافت این پیامها، ممکن است در استفاده از خدمات با مشکل مواجه شوند و یا اطلاعات مقتضی بموقع به ایشان نرسد.
2-3- مسئولیت تأمین اینترنت و سخت افزار لازم برای استفاده از اپلیکیشن mrsmart به عهده کاربران است.
3-3- کاربران میپذیرند و اعلام میدارند که متن حریم خصوصی نرم افزار را مطالعه کرده و مورد قبول ایشان است.

ماده 4- مسئولیت ها
1-4- شرکت با تمام امکانات خود تمامی تلاش خود را جهت رضایت کاربران، رفع اختلافات ایجاد شده در سیستم  و ارائه خدمات به آنها می کند.
2-4- شرکت با استفاده از نظارتهای خود و انجام نظرسنجی از کاربران، خدمات با کیفیت مطلوب به کاربران ارائه دهد.
3-4- تمامی اطلاعات کاربران به عنوان اطلاعات محرمانه نزد شرکت محافظت شده و دسترسی به آن توسط اشخاص ثالث ممنوع بوده مگر برابر تصمیم مقام ذیصلاح قضایی. بنابراین در صورت درخواست و صدور دستور مقتضی از سوی مراجع قضایی، شرکت مکلف به ارائه اطلاعات کاربران به مراجع مذکور میباشد.
4-4- چنانچه هر یک از کاربران در زمان استفاده از سیستم با مشکلی مواجه شوند می توانند درخواست خود را در ساعات کاری شرکت از طریق تماس تلفنی مطرح کنند و شرکت پیگیری لازم و تلاش خود را جهت حل مشکل بعمل خواهد آورد.
ماده 5- مسئولیت کاربران
1-5- هر اقدامي توسط كاربران كه موجب صدمه به شهرت تجاری و اعتبار شركت شود، نقض شرایط قراردادي و قانوني محسوب مي شود و شرکت حق غیرفعال نمودن حساب کاربری و اقدام قانونی علیه ایشان جهت مطالبه خسارت خواهد داشت.

ماده 6- موارد فنی
1-6- کاربران حق ندارند هیچگونه تلاشی در جهت استخراج سورس کد (source code) یا فعالیتهای مشابه (Reverse Engineering، Decompile) اپلیکیشن انجام دهد، مگر اینکه اجازه چنین کاری به صورت قانونی صادر شده باشد.
2-6- کاربران مجاز نیستند با استفاده از روشهای Framing یا Mirroring یا روشهای دیگر نسخه دیگری از app را روی سرورهای دیگر ارائه کنند. همچنین کاربر مجاز نیست در app یا در روش ارائه خدمات تغییر یا اخلالی ایجاد کند.
3-6- کاربران حق ندارند نرم افزار یا اسکریپتی با هدف ایندکسگذاری (Indexing)، مطالعه یا هر گونه فعالیت دادهکاوی روی APP اجرا کنند.
4-6- کاربران حق ندارند هیچ فعالیتی در راستای حصول دسترسی غیرقانونی و غیرمتداول به هیچ بخش از APP انجام دهند.
ماده 7- محتوای تولید شده توسط کاربران
1-7 شرکت ممکن است در شرایطی به کاربران اجازه دهد که در وبسایت و یا APP عکس، متن، فایل صوتی، فایل تصویر یا فایلهای مشابه منتشر کنند. مالکیت هر مطلب (شامل متن، عکس، فایل صوتی، فایل تصویری و ...) که به این شکل در خدمات ثبت شود همچنان متعلق به کاربران خواهد بود. 
ماده 8- قطع خدمات
1-8 در شرایطی که به هر دلیل شرکت به این نتیجه برسد حضور یک کاربر میتواند برای شرکت یا سایر کاربران مطلوب نباشد، طبق صلاحدید و تشخیص خود حق حذف دسترسی کاربر مذکور را دارد.  در این صورت، کاربر حق طرح هیچگونه ادعا و یا اعتراضی را نخواهد داشت.
*تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران 

 

مطالب مرتبط

زنجیره بلوکی

مزاياي دوربين کودک که نمي توانيد آن ها را ناديده بگيريد!

منظور از هوشمند سازی چیست؟

مشاوره